Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Mobilne planetarium.

28 listopada 2022 r. nasze przedszkole odwiedziło mobilne planetarium. Była to projekcja edukacyjna w technologii 360 stopni. Dzieci mogły poczuć się jak w rakiecie i zwiedzić kosmos.

Magiczny pokaz

21.11.2022
Magiczny pokaz

Magiczny pokaz

21.11.2022

W dniu dzisiejszym na sze przedszkole odwiedził Iluzjonista, który zaprezentował dzieciom różne magiczne sztuczki.

Ekologiczna bajka

W dniu dzisiejszym do naszego przedszkola przyjechali aktorzy z Teatru Pacuś aby zaprezentować przedstawienie pt. "Ekologiczna bajka".

Zaczarowany świat dźwięków

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedził pan Witek wraz z tancerzami. Podczas audycji muzycznej pt. "Zaczarowany świat dźwięków" dzieci bawiły się przy kubańskich rytmach. Zabawa była przednia. Czekamy na kolejny występ.

Wizyta Pana Policjanta w placówce

27 września 2022 r. Miejskie Przedszkole nr 7 w Zgierzu, na zaproszenie Pani Pauliny Rymarowicz, odwiedził Pan Policjant z Komendy Powiatowej w Zgierzu. Pan Policjant przybliżył dzieciom zakres swojej pracy, jak również przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy.